• log in
  • create an account

Post-diploma programmes (admissions for 2024/2025 academic year)

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie oraz na studia II stopnia
| Dział Rekrutacji na Studia Uniwersytet Jagielloński

We wtorek, 4 czerwca 2024 roku o godzinie 12:00, rozpoczęła się rejestracja na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2024/2025 na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia, należy założyć konto w systemie IRK na stronie irk.uj.edu.pl, a następnie dokonać zgłoszenia na wybrane studia i wnieść opłatę rekrutacyjną.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, przedmiotów maturalnych branych pod uwagę, kryteriów formalnych i wymaganych dokumentów dostępne są w kartach studiów na stronie systemu IRK w katalogu studiów: I stopnia i jednolitych magisterskich oraz II stopnia, a także na stronie rekrutacji w zakładce Rekrutacja krok po kroku dla studiów: I stopnia i jednolitych magisterskich oraz II stopnia.  

Rekrutacja na studia I stopnia i jednolite magisterskie potrwa do 9 lipca do godz. 12:00 na studiach, na których przewidziany jest egzamin (międzywydziałowe indywidualne studia humanistyczne, studia polskie dla cudzoziemców, zarządzanie międzynarodowe – podwójny dyplom z zarządzania), oraz do godz. 23:59 na pozostałych studiach.

Z kolei przyjmowanie zgłoszeń na studia II stopnia zakończy się 9 lipca (kierunki, gdzie przeprowadzany jest egzamin wstępny) lub 17 lipca (studia bez egzaminu).

Rekrutacja na niestacjonarne studia I stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na niestacjonarne studia II stopnia prowadzone na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz na Wydziale Prawa i Administracji jest prowadzona zgodnie z osobnym harmonogramem, dostępnym na tej stronie.

4 czerwca wystartowała także rekrutacja na wybrane studia I stopnia prowadzone w języku angielskim – International Relations and Area Studies i Global and Development Studies, gdzie rekrutacja potrwa do 9 lipca, do godz. 12:00.

Kompletny harmonogram rekrutacji znajduje się na stronie rekrutacja.uj.edu.pl – studia I stopnia oraz studia II stopnia.

Zapraszamy do rejestracji – studiuj na UJ!