• zaloguj się
  • utwórz konto

Studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie – dla obywateli polskich

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Rozpoczęcie rekrutacji dla cudzoziemców i na studia w językach obcych

| Aleksandra Kulig

22 lutego 2022 roku rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2022/23 dla cudzoziemców na studia w języku polskim oraz dla wszystkich kandydatów na studia w językach obcych. Zgłoszenia w tej turze kandydaci mogą składać do 23 marca.

Aby wziąć udział w rekrutacji, kandydat powinien założyć konto w systemie IRK na stronieirk.uj.edu.pl, tam też można zapoznać się z pełną ofertą studiów dostępnych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Również w systemie IRK kandydaci dokonują zgłoszeń na wybrane kierunki, wnoszą opłaty rekrutacyjne, a także otrzymują dalsze informacje dotyczące przebiegu procesu rekrutacji. 

Szczegółowy harmonogram rekrutacji dla cudzoziemców na studia w języku polskim oraz dla wszystkich kandydatów na studia w językach obcych znaleźć można na:

WAŻNE! Do wpisu na studia wymagany jest dokument uprawniający do podjęcia studiów – świadectwo (dla studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich) oraz dyplom ukończenia studiów (dla studiów drugiego stopnia)! Zanim dokonasz zgłoszenia upewnij się, że do momentu wpisu w danej turze będziesz posiadać wymagane dokumenty.

Zapraszamy również do zapoznania się z treściami zawartymi na stronie studia.uj.edu.pl. Znajdują się tam informacje na temat studiów prowadzonych przez wszystkie wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Rekrutacja na studia w języku polskim dla obywateli polskich

1 czerwca 2022 roku rozpocznie się pierwsza tura zgłoszeń na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim dla obywateli polskich. Z ofertą studiów można zapoznać na stronie irk.uj.edu.pl, a terminy poszczególnych tur są opublikowane na podstronach „Harmonogram” odpowiednio dla studiów jednolitych magisterskich oraz pierwszego i drugiego stopnia.

Zapraszamy do rejestracji – studiuj na UJ!