Unia Europejska

Studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie – dla obywateli polskich

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim w 2020 roku

| Dział Rekrutacji na Studia Uniwersytet Jagielloński

W związku z ogłoszoną informacją Ministra Edukacji Narodowej o przesunięciu egzaminów maturalnych informujemy, że Uniwersytet Jagielloński dołoży wszelkich starań, aby tegoroczni maturzyści nie byli poszkodowani w rekrutacji na studia.
Harmonogram rekrutacji na studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie zawsze przygotowywany jest z uwzględnieniem daty ogłoszenia wyników matur. Dlatego organizacja tegorocznej rekrutacji będzie dostosowana do przekazywanych informacji o terminach matur.
Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej rekrutacja.uj.edu.pl, gdzie będą publikowane informacje o zmianach w przebiegu tegorocznej rekrutacji.

Matura International Baccalaureate w 2020 roku

| Dział Rekrutacji na Studia Uniwersytet Jagielloński

W związku z ogłoszoną 23 marca 2020 roku przez International Baccalaureate Organization decyzją o odwołaniu pisemnej części egzaminów matury International Baccalaureate informujemy, że Uniwersytet Jagielloński uważnie śledzi informacje pojawiające się ze strony IBO na temat dyplomów wydawanych absolwentom w 2020 roku.

Informacje dla kandydatów na temat rekrutacji w UJ dla absolwentów matury IB w 2020 roku zostaną opublikowane na stronie rekrutacja.uj.edu.pl, kiedy zapadną odpowiednie ustalenia.

Działamy online

| Dział Rekrutacji na Studia Uniwersytet Jagielloński

W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne prosimy o kierowanie zapytań do nas telefonicznie lub mailowo.

Zachowując zalecenia profilaktyczne zapraszamy do kontaktu z nami:

• telefonicznego: (+48) 12 663 1401, (+48) 12 663 1408, (+48) 12 663 1441
  • mailowego: rekrutacja@uj.edu.pl

Biuro Działu Rekrutacji na Studia przy ul. Gołębiej 24 pozostaje zamknięte dla osób odwiedzających do odwołania.

Rozpoczęcie rekrutacji na studia na rok 2020/21

| Dział Rekrutacji na Studia Uniwersytet Jagielloński

Trwa rekrutacja na studia dla cudzoziemców oraz dla obywateli polskich na studia w językach obcych. Zgłoszenia w tej turze kandydaci mogą składać do 4 maja.

Informacje dotyczące terminów kolejnych tur rekrutacji dla cudzoziemców na studia w języku polskim oraz studia w językach obcych znajdują się na naszych stronach internetowych.

Studia dla obywateli polskich – 2 czerwca rozpocznie się pierwsza tura zgłoszeń na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz studia drugiego stopnia. Z ofertą studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich oraz studiów drugiego stopnia można się zapoznać na stronie irk.uj.edu.pl, a terminy poszczególnych tur są opublikowane na podstronach „Terminy” odpowiednio dla studiów pierwszego i drugiego stopnia.

Zapraszamy również do zapoznania się z treściami zawartymi na stronach Aplikacji Sylabus UJ oraz Aplikacji Sylabus Collegium Medicum UJ. Znajdują się tam informacje na temat programów studiów prowadzonych przez wszystkie wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego, opisy kierunków, programy kursów z podziałem na poszczególne semestry.