• zaloguj się
  • utwórz konto

Dane prezentowane na tej stronie mają charakter ogólny. Wybierz rekrutację, aby zobaczyć informacje z nią związane.

wybierz rekrutację

START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie oraz na studia II stopnia

| Dział Rekrutacji na Studia Uniwersytet Jagielloński

W środę, 1 czerwca 2022 roku o godzinie 12:00, rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2022/2023 na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia, należy założyć konto w systemie IRK na stronie irk.uj.edu.pl, a następnie dokonać zgłoszenie na wybrane studia i wnieść opłatę rekrutacyjną.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, przedmiotów maturalnych branych pod uwagę, kryteriów formalnych i wymaganych dokumentów dostępne są w kartach studiów na stronie systemu IRK w katalogu studiów: I stopnia i jednolitych magisterskich oraz II stopnia, a także na stronie rekrutacji w zakładce Rekrutacja krok po kroku odpowiednio tu i tu.

Rekrutacja na studia I stopnia i jednolite magisterskie potrwa do 7 lipca.

W przypadku międzywydziałowych indywidualnych studiów humanistycznych, zarządzania międzynarodowego – podwójny dyplom z zarządzania oraz studiów polskich dla cudzoziemców, gdzie przewidziane są egzaminy wstępne, dokonywanie zgłoszeń będzie możliwe do 5 lipca.

Z kolei przyjmowanie zgłoszeń na studia II stopnia zakończy się 10 lipca (kierunki, gdzie przeprowadzany jest egzamin wstępny) lub 14 lipca (studia bez egzaminu).

Rekrutacja na studia niestacjonarne na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej jest prowadzona zgodnie z osobnym harmonogramem, dostępnym na tej stronie.

Kompletny harmonogram rekrutacji znajduje się na stronie rekrutacja.uj.edu.pl – studia I stopnia oraz studia II stopnia.

Zapraszamy do rejestracji – studiuj na UJ!