• log in
  • create an account

Post-diploma programmes (admissions for 2023/2024 academic year)

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie oraz na studia II stopnia

| Dział Rekrutacji na Studia Uniwersytet Jagielloński

W czwartek, 1 czerwca 2023 roku o godzinie 12:00, rozpoczęła się rejestracja na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2023/2024 na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia, należy założyć konto w systemie IRK na stronie irk.uj.edu.pl, a następnie dokonać zgłoszenia na wybrane studia i wnieść opłatę rekrutacyjną.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, przedmiotów maturalnych branych pod uwagę, kryteriów formalnych i wymaganych dokumentów dostępne są w kartach studiów na stronie systemu IRK w katalogu studiów: I stopnia i jednolitych magisterskich oraz II stopnia, a także na stronie rekrutacji w zakładce Rekrutacja krok po kroku dla studiów: I stopnia i jednolitych magisterskich oraz II stopnia.  

Rekrutacja na studia I stopnia i jednolite magisterskie potrwa do 9 lipca.

Z kolei przyjmowanie zgłoszeń na studia II stopnia zakończy się 12 lipca (kierunki, gdzie przeprowadzany jest egzamin wstępny) lub 16 lipca (studia bez egzaminu).

Rekrutacja na studia niestacjonarne na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz na Wydziale Prawa i Administracji jest prowadzona zgodnie z osobnym harmonogramem, dostępnym na tej stronie.

Kompletny harmonogram rekrutacji znajduje się na stronie rekrutacja.uj.edu.pl – studia I stopnia oraz studia II stopnia.

Zapraszamy do rejestracji – studiuj na UJ!