• log in
  • create an account

Inna forma kształcenia

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

START REKRUTACJI na studia I stopnia i jednolite magisterskie oraz na studia II stopnia
| Dział Rekrutacji na Studia Uniwersytet Jagielloński

We wtorek, 4 czerwca 2024 roku o godzinie 12:00, rozpoczęła się rejestracja na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na studia drugiego stopnia prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2024/2025 na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia, należy założyć konto w systemie IRK na stronie irk.uj.edu.pl, a następnie dokonać zgłoszenia na wybrane studia i wnieść opłatę rekrutacyjną.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, przedmiotów maturalnych branych pod uwagę, kryteriów formalnych i wymaganych dokumentów dostępne są w kartach studiów na stronie systemu IRK w katalogu studiów: I stopnia i jednolitych magisterskich oraz II stopnia, a także na stronie rekrutacji w zakładce Rekrutacja krok po kroku dla studiów: I stopnia i jednolitych magisterskich oraz II stopnia.  

Rekrutacja na studia I stopnia i jednolite magisterskie potrwa do 9 lipca do godz. 12:00 na studiach, na których przewidziany jest egzamin (międzywydziałowe indywidualne studia humanistyczne, studia polskie dla cudzoziemców, zarządzanie międzynarodowe – podwójny dyplom z zarządzania), oraz do godz. 23:59 na pozostałych studiach.

Z kolei przyjmowanie zgłoszeń na studia II stopnia zakończy się 9 lipca (kierunki, gdzie przeprowadzany jest egzamin wstępny) lub 17 lipca (studia bez egzaminu).

Rekrutacja na niestacjonarne studia I stopnia i jednolite studia magisterskie oraz na niestacjonarne studia II stopnia prowadzone na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz na Wydziale Prawa i Administracji jest prowadzona zgodnie z osobnym harmonogramem, dostępnym na tej stronie.

4 czerwca wystartowała także rekrutacja na wybrane studia I stopnia prowadzone w języku angielskim – International Relations and Area Studies i Global and Development Studies, gdzie rekrutacja potrwa do 9 lipca, do godz. 12:00.

Kompletny harmonogram rekrutacji znajduje się na stronie rekrutacja.uj.edu.pl – studia I stopnia oraz studia II stopnia.

Zapraszamy do rejestracji – studiuj na UJ!